0 (800) 500-335

Національна гаряча лінія

Жінка, яка гналася за щастям

Анжела – щаслива жінка. У неї все так добре почалося. Вийшла заміж за чудового, чуйного чоловіка, який зробив усе для того, щоб вона була щаслива. Пишне весілля, біла розкішна сукня і красень-чоловік поруч. Подружжя почало жити з батьками чоловіка, з’явився синочок, – сім’я не натішиться. Через два рочки з’являється ще синочок. Все добре, подружжя вирішує продати власну квартиру та збудувати своє гніздечко. Здавалося, що потрібно для щастя? Вона має все! Чудові дітки, чудовий чоловік, який дарує миттєвості щастя жінці та обожнює малечу. Та все швидко набридло, не вистачало динаміки в стосунках, хотілося сильніших почуттів.

Він… Микола – крутий мужчина! Саме так його бачить Анжела. Він би задав того вогню, що не вистачає їй з чоловіком, зробив би її не просто матір’ю та чудовою дружиною, він зробив би її Жінкою. І зробив. Анжела – як у воду камінь, по вуха. Забула про все. Ось воно щастя, ось, що означає бути щасливою, кожну мить почуватися першою і головною жінкою на планеті. Саме Коля дав їй щастя. Тепер вона щаслива, готова покинути все, якби тільки він був поруч. В мить вона залишає все і переїздить до Миколи. Чоловік благав, говорив, що все пробачить, але вона нічого не хотіла чути. Рідня та знайомі засуджували Анжелу – вона покинула чоловіка з дітьми, житло і подалася до нового кохання, якого знає місяць. Подруги попереджали, що її нового обранця покинула дружина через постійні побиття – але ж вона не така, думала жінка. Вона краща, він обожнює її, і ніколи не підніме на неї руку. І ось вже  Анжела – щаслива мати, вона народила Колі двійняток – хлопчика та гарненьку дівчинку.

До психолога проекту звернулися працівники районної служби у справах дітей з великим проханням допомогти жінці. Чоловік б'є, застосовує тортури та покарання. Вона втекла від нього, бо несила терпіти. Зараз бідує в районній лікарні з двійкою малят. Перше враження психолога на зустрічі з жінкою: Анжела налякана, стривожена і сильно побита. Малечі вже пів рочку, але вони в постійному стресі, через це розвиток їх зупинився. Жінка сказала, що більше не може так жити, благала про психологічну допомогу. З ініціативи спеціалістів проекту жінка була поселена до Соціального центру матері та дитини, де вона отримала те, про що мріяла, – безпеку. Тепер вона забула про щастя, прагне лише спокою. Психолог проекту почала працювати з жінкою по індивідуальній корекційній програмі. Анжела охоче відвідувала консультації, і вже під час другої зізналася, що зробила найбільшу помилку – залишила своє щастя, поламала, розчавила. Психолог запевнила, що ще можна почати його відбудовувати. Анжела зневірена, що вже пізно. Як з’ясувалося, не пізно. Чоловік, її любий Антон, приїхав, щоб дати матері можливість побачити синів. Задача психолога була повернути жінці віру в себе. І все вдалося.

Анжела – щаслива жінка. Вона має поруч справжнього чоловіка, який захистить, зрозуміє, виправить усі її помилки, а ще вони - багатодітні батьки. Тепер у них три синочка і донечка. Антон все пробачив, бо він її кохає… Спеціалісти проекту і надалі підтримують жінку. Тепер для неї вони – будівничі її щастя, справжнього, вистражданого. Насправді ж, вони лише зробили свою маленьку справу. Часто щастя ближче, ніж гадаєш.